Майже вивів клуб у Лігу чемпіонів: Дніпро-1 незабаром визначиться із долею Кучера

30 травня 2023, 14:56

Джерело:

"ТаТоТаке"

Дніпро-1 програло боротьбу Шахтарю за чемпіонство УПЛ-2022/2023. Натомість дніпрян потрібно ще відстояти за собою друге місце.

У 29-му турі Дніпро-1 безжально поступився "гірникам" 0:3, а саме дербі запам'яталось більш масовою бійкою. Фінальний свисток зафіксував розгром 0:3 та чергове чемпіонство Шахтаря в УПЛ. Дніпряни покидали футбольне поле на "Арені Львів" з опущеними головами.

Варте уваги Шахтар – чемпіон, а на інших очікують головні бої: турнірна таблиця УПЛ та топ-інтриги на фініші

Тренерське крісло під Кучером захиталось

Тепер команді Олександр Кучера потрібно ще зберегти за собою друге місце та гарантувати собі місце у кваліфікації Ліги чемпіонів. Натомість команда, яка посяде третю позицію в УПЛ, вийде у відбір ліги Європи.

Перед останнім туром УПЛ Дніпро-1 та Зоря набрали однакову кількість балів – по 64 очки. Але підопічні Кучера розташовуються вище лише за рахунок кращої статистики в очних зустрічах.

Цікаво! У фінальному матчі дніпряни зіграють проти Кривбаса, а Зоря зустрінеться з Минаєм.

За інформацією "ТаТоТаке", найближчим часом керівництво дніпровського клубу остаточно визначиться із долею Олександра Кучера на чолі тренерського містка команди. Наразі поки що у Дніпро-1 сумніваються у доцільності залишити на цій посаді 40-річного спеціаліста, який може вивести клуб у Лігу чемпіонів. Це буде просто фантастичний результат!

Наразі ніхто не називає імен, хто може стати наступником Кучера у разі його відходу.

Очікується, що по закінченню сезону-2022/2023 команду з Дніпра може покинути декілька футболістів, серед яких є легіонери.

Головне про тренерську кар'єру Кучера у Дніпрі-1

• Наприкінці липня 2022 року Кучер очолив Дніпро-1.
  • Його контракт із дніпрянами розрахований до кінця червня 2024 року.
  • На чолі команди Кучер провів вже 39 матчів, у яких команда здобула 23 перемоги при 10 поразках. Ще 6 поєдинків закінчувались мировими.
  • Наставник поки що немає у своєму доробку здобутих із командами трофеїв. До приходу у Дніпро-1 Кучер був граючим тренером Металу, а згодом вже повноцінно зайнявся лише тренерською роботою у Металі (нинішній Металіст, який вже достроково вилетів із УПЛ).