Минулий біатлонний сезон став одним з найважчих в кар’єрі 32-річного капітана чоловічої збірної України Дмитра Підручного. Влітку на одному з тренувань спортсмен зламав руку, після чого довгий час проходив реабілітацію.

Читайте також Санітра залишає пост головного тренера чоловічої збірної з біатлону: відома причина

Підручний продовжить працювати з Санітрою

По завершенню сезону Федерація біатлону України анонсувала зміни в тренерському штабі команди – словацького спеціаліста Юрая Санітра, який очолював команду останні 8 років, в новому сезоні замінить Надія Бєлова. Втім, Дмитро планує продовжити роботу з Санітрою і тренуватися окремо від команди.

"Я звернувся до Івана Крулька і дякую, що він мене почув. Ми мали хороший діалог і багато спілкувалися з приводу вибору тренера. Прийшли до згоди, що мені за 8 років багато чого вдалося і є налагоджена певна схема роботи.

Незважаючи на травми, які у мене були, за ці два роки ми все одно знаходили можливості тримати досить пристойний рівень. Ми дійшли згоди, що я продовжу роботу з Юраєм на ці два роки до Олімпіади, щоб не ламати цю систему, яка у нас з ним вибудована", – сказав Підручний.