Другий день турніру у фінській Руці приніс збірній України срібну нагороду. Медаль завоював український фристайліст Дмитро Котовський.

До суперфіналу турніру пробилися два українські спортсмени – Дмитро Котовський (найкращий результат – 119,03 бала) та Олександр Окіпнюк (105,30).

У фіналі українці змагалися з титулованим канадцем Міхою Фонтеном та швейцарцем Ное Ротом. Першим виконав стрибок Окіпнюк, який отримав 88,05 балів.

Котовський показав другий найкращий результат 122,13 бала, що дозволило йому зайняти друге місце. Окіпнюк в підсумку фінішував на п'ятому місці.

Кубок Європи. Рука (Фінляндія) - другий день (чоловіки)

• 1. Олександр Дюшен (Канада) - 127.88
  • 2. Дмитро Котовський (Україна) - 122.13
  • 3. Еміль Надьє (Канада) - 111.93
  • 4. Ное Рот (Швейцарія) - 108.41
  • 5. Олександр Окіпнюк (Україна) - 88.05
  • 6. Міха Фонтен (Канада) - 80.53

Зазначимо, що в перший день змагань двоє українських фристайліста завоювали медалі турніру в Руці: Олександр Окіпнюк виграв золото, а Максим Кузнєцов – бронзу.