Перес втрачав реакцію та сили в тілі

Перес героїчно втримався на третьому місці, але після гонки ледь стояв на ногах. На традиційному інтерв'ю після гонки Перес ледве "витягнув" із себе декілька слів.

Як це було Ферстаппен випередив Хемілтона у боротьбі за перемогу на гран-прі США

Мексиканський пілот розповів, що в день гонки почувався не дуже добре. Від старту гонки він залишився без води й після того, як подолав близько 1/3 гран-прі, почав відчувати проблеми.

Вже на 20-у колі я був абсолютно ніякий. Сил не залишилося, руки й ноги слабшали. Те ж саме стосується зору, я почувався досить некомфортно,
– сказав Перес.

Чеко зізнався, що на гран-прі США діяв у режимі виживання і зазначив, що навряд чи б втримав болід, якби щось сталося.

"Якби щось сталося, то я не зміг би контролювати болід. Це була найдовша гонка в моєму житті, безсумнівно", – розповів пілот Red Bull.

За словами мексиканця, найважчими були останні 30 – 40 кіл.

Як Перес виступає у сезоні-2021

  • Мексиканець проводить перший сезон у Red Bull. У 2021 році Серхіо здобув одну перемогу на гран-прі Азербайджану та ще тричі потрапив на подіум.
  • Перес посів третє місце у Франції, Туреччині та США. Загалом він набрав 150 очок та посідає 4-е місце у заліку пілотів.
  • Після гран-прі США Перес та інші 16 гонщиків втратили шанси стати чемпіонами у 2021 році. Боротьбу за титул фактично ведуть Макс Ферстаппен, Льюїс Хемілтон та формально Валттері Боттас.