Діно Баджо відреагував на смерть Джанлукі Віалі. Колишній гравець збірної Італії вважає, що на здоров'я футболістів вплинув допінг.

Варте уваги Нововведення у футболі: суддів зобов'язали оголошувати рішення VAR глядачам

Баджо відчуває себе у небезпеці через колишні футбольні методи. Колишній футболіст звертається до науковців, аби ті допомогли знайти відповідь.

Ми вживали багато медикаментів у 90-х. Переважно, щоб організм швидше відновлювався. Матчів багато, навантаження великі, тож такі методи були необхідністю. Тепер, зважаючи на те, скільки хлопців, які грали одночасно зі мною, вже пішли, мені б хотілося почути відповідь від науковців. Чи можуть ті медикаменти мати якісь небезпечні наслідки?
– питає Баджо.

Колишній півзахисник дорікає не тільки на медикаменти. Баджо вбачає проблему і у звичайному навколишньому середовищі футболістів.

Також запах трави був іншим. Дуже гострим. Щоб газони були в порядку, використовували речовини, які зараз заборонені. Я вдихав це все. Чи мало це вплив на організм? Я ж маю право знати, чи не так? Я хвилююся. Надто багато мертвих, це ненормально. Треба провести серйозне розслідування,
– вважає Баджо.

Минуле Діно Баджо

  • Свого часу гравець виступав здебільшого у Італії, а саме за: Торіно, Лаціо, Парму, Інтер та Ювентус. Також гравець спробував свої сили й закордоном, у Блекберн Роверз (Англія).
  • За збірну Італії півзахисник провів 60 матчів, у яких відзначився 7 разів.