Динамо – БАТЕ 1:1

Голи: Вербич, 34 – Драгун, 68 (пен.)

В поєдинку з БАТЕ кияни виглядали важкувато. Чи то від вогкості післядощового поля, чи то на тлі втоми, що накопичилася.

Дивіться також: "Динамо" U-21 розгромило "Валмієру": дебютний гол Беніто, неймовірний удар Опанасенка – відео

На 34-й хвилині після пресингу недалеко від чужого штрафного "Динамо" відібрало м'яч, пішов закид на Кендзьору, простріл якого з правого флангу замкнув Вербич – 1:0.

Відео голу Вербича

Після перерви і так невисокий темп ігор впав остаточно. Кияни відмовилися від пресингу, ну а БАТЕ час від часу став виходити в атаки. Не завжди гострі, проте одна з них призвела до фолу Шепелєва та бездоганного пенальті від Драгуна – 1:1.

• Наступний спаринг "Динамо" на турецькому зборі відбудеться 12 лютого. Кияни зустрінуться з "Тоболом" (Казахстан). 15 лютого підопічні Олексія Михайличенка зіграють з тбіліським "Динамо".
  • У попередніх матчах другого збору кияни здобули три перемоги. Словенську "Олімпію" динамівці здолали з рахунком 5:0, норвезький "Стремсгодсет" – 3:0, "Борац" – 4:1.