Стремсгодсет – Динамо 0:3

Голи: Де Пена, 42, Миколенко, 74, Сидорчук, 82

Дивіться також: "Динамо" розтрощило лідера чемпіонату Словенії на другому зборі, голи Русина та Де Пени – відео

На поєдинок проти норвежців "Динамо" вийшло у такому складі: Бойко, Караваєв, Романчук, Сирота, Піварич, Андрієвський, Шапаренко, де Пена, Мащенко, Сухоручко, Русин.

Рахунок у грі був відкритий наприкінці першого тайму. Черговий гол забив уругваєць Карлос де Пена. Раніше Карлос забив "Олімпії", а також вразив м'ячем на тренуванні киян.

По перерві перевагу "Динамо" подвоїв оборонець Віталій Миколенко. А підсумковий рахунок на табло 3:0 зробив капітан Сергій Сидорчук.

Стремсгодсет – Динамо відео повного матчу

• Нещодавно у "Динамо" повідомили новини з лазарету. Зокрема, стала відома відсутність Віктора Циганкова на першому зборі.
  • Наставник збірної України Андрій Шевченко 3 лютого відвідав вечірнє тренування "Динамо" в турецькому Белеку. Разом з Шевченком був помічник по збірній України Андреа Малдера.
  • Захисник "Динамо" Тамаш Кадар рішенням тренерського штабу переведений у молодіжну команду. Ймовірно, що Кадар переведений у другий склад через емоційний зрив на адресу головного тренера Олексія Михайличенка.
  • Перший офіційний матч у 2020 році "Динамо" проведе 22 лютого проти "Ворскли" у чемпіонаті України. Гра відбудеться на стадіоні "Динамо" ім. Лобановського без глядачів.