Варто зазначити, що для "Динамо" це був другий контрольний матч у неділю, 21 липня. У першій грі команда зіграла внічию з "Оболонь-Бровар" 1:1. Натомість матч проти "Колоса" кияни програли 1:3.

Водночас: Кейн неймовірним голом з центру поля приніс перемогу "Тоттенхему" над "Ювентусом"

Перший гол було забито вже у другому таймі. Де Пена збив суперника у штрафному майданчику, і Гавриш чітко пробив з 11-метрової позначки.

Та за три хвилини "Динамо" зрівняло рахунок. Бєсєдін в дотик замкнув простріл Караваєва у штрафний майданчик. Та після цього забивали лише гості. Спочатку Нехтій теж в дотик замкнув простріл з флангу, вигравши позицію в Бурди. Вже у доданий арбітром час центральний захисник порушив правила, за що побачив червону картку. І Чорноморець потужно пробив зі штрафного під саму перекладину воріт, встановивши остаточний рахунок матчу.