Це був перший матч для команд на турнірі. При цьому ці команди вже зустрічалися на цьому турнірі у 2016 році. Тоді переміг "Ювентус" 2:1. З таким же рахунком італійський клуб перемагав і в цьому матчі. Спочатку Буффон пропустив від Ламели. А згодом у другому таймі за чотири хвилини "Юве" вийшов вперед – голами відзначилися Ігуаїн та Роналду.

Та Лукас за п'ять хвилин відновив статус-кво. І коли матч наближався до фінального свистка, все той же Лукас обікрав суперника у центрі поля, і Кейн завдав удар в дотик. М'яч перелетів Щенсни (воротар не зумів дотягнутися до м'яча) та залетів у ворота.

Ювентус – Тоттенхем 2:3
Голи: Ігуаїн, 56, Роналду, 60 – Ламела, 31, Лукас, 65, Кейн, 90+3