Оцінки гравців за гру у Лізі чемпіонів

Київський клуб був близьким до того, щоб відібрати очки у Барселони у Лізі чемпіонів. Однак знову лише один гол приніс перемогу каталонцям (0:1).

Варто побачити Світоліна та Беленюк підтримали Динамо у Лізі чемпіонів: чемпіонське фото

WhoScored оцінив дії футболістів у єврокубковому матчі, який прийняв НСК "Олімпійський" у Києві. Найкращим гравцем у складі Динамо став лівий вінгер Карлос де Пена. Його гру оцінили у 7.1. Уругваєць провів на полі 77 хвилин та був замінений на Беньяміна Вербіча.

• Де Пена зіграв свій 16 матч за "біло-синіх" у сезоні-2021/2022. За ці поєдинки встиг відзначитись 2 голами та 3 асистами.

Відразу декілька динамівців отримали оцінку 6.7.

Найкращим гравцем протистояння став автор єдиного голу у зустрічі Ансу Фаті – 7.5. 19-річний талант Барселони відіграв 87 хвилин та пішов відпочивати на лаву запасних, замість нього на полі з'явився захисник Алехандро Бальде.

Динамо – Барселона: оцінки гравців / Скриншот із WhoScored

• Каталонський клуб продовжує боротись за вихід у плей-офф Ліги чемпіонів. Після чотирьох турів Барселона з 6 очками йде на 2 місці, випереджаючи Бенфіку на два пункти.
  • Динамо з одним балом посідає останню 4-ту позицію.