Динамо – Шериф 2:0

Голи: Буяльський, 58, Волошин, 80

Головний тренер Динамо Олександр Шовковський виставив проти чемпіона Молдови основний склад. Лише в центрі захисту грав Тарас Михавко, який на зборах награвався на позиції центрбека, пише 24 Канал.

Динамівці перевірили готовність до чемпіонату України

Перший тайм суперники завершили без голів. Проте ігровою перевагою володіли динамівці.

На 58-й хвилині матчу Владислав Ванат скористався помилкою захисника Шерифа та віддав пас на Буяльського. Лідер Динамо з лінії штрафного майданчика відкрив рахунок у поєдинку.

За десять хвилин до завершення спарингу "біло-сині" подвоїли перевагу. Цього разу Буяльський виступив у ролі асистента. Віталій підіграв Волошину, і той невідпорним ударом відправив м'яч у сітку воріт.

2:0 – впевнена перемога команди Шовковського над чемпіоном Молдови. Свій наступний матч Динамо зіграє в рамках 18-го туру УПЛ. 25 лютого "біло-сині" зіграють проти Металіста 1925.

• Склад Динамо: Бущан – Вівчаренко, Михавко (Дячук, 64), Попов, Караваєв – Шепелєв (Шапаренко, 46), Бражко – Кабаєв (Беніто, 70), Буяльський, Волошин – Ванат.