Бразильський клуб вже здійснив перерахунок грошей київському, повідомляє офіційний сайт "Курітіби".

Цікаво "Динамо" може купити румуна Белуце за 5 мільйонів євро

Цей борг стосується деталей трансферного контракту, за яким Алмейда покидав київський клуб. У ньому мовилося про відсотки за наступний перехід захисника.

Такий відбувся у 2015 році – Леандру Алмейда перейшов у "Палмейрас", а "Курітіба" отримала майже 1 мільйон євро. Втім киянам обіцяні гроші ніхто не віддав.

Тоді "Динамо" поскаржилося у ФІФА. Федерація зобов'язала бразильський клуб погасити заборгованість до кінця 2020 року. В іншому разі "Курітібі" загрожував трансферний бан.

Коротко про Леандро Алмейду:

  • Це бразильський лівий захисник, який розпочав свої виступи за "Динамо" у 2009 році. У цей час київський клуб намагався брати приклад з "Шахтаря" й часто звертав увагу на гравців з Бразилії.
  • За неповних три сезони Алмейда награв за "Динамо" 70 матчів у різних турнірах, тричі відзначившись у воротах суперника. Став володарем Суперкубка України.
  • У 2013 році він перейшов у "Курітібу", а ще через два роки – у "Палмейрас", звідки лише поїздив по орендах. Нині захиснику 33 роки й він нещодавно приєднався до мальтійського "Хайберніанса" за 650 тисяч євро.