Верес – Динамо 1:2

Голи: Шарай, 62 – Шапаренко, 16, Буяльский, 44.

Верес приймав гостей зі столиці у рамках 2-го туру нового сезону УПЛ. Кияни пропустили перший тур через те, що було дозволено переносити матчі клубів, які відправили гравців на Олімпіаду-2024 в Парижі, пише 24 канал.

До теми. Ворскла відігралась на новачку УПЛ після приниження від Шахтаря: відео зливи голів

Перший матч киян в УПЛ-2024/2025

На початку матчу кияни одразу почали активно пресингувати суперника та більше володіти м'ячем. На 15-й хвилині матчу Микола Шапаренко фантастичним ударом поцілив у дальній верхній кут воріт.

Перший тайм повністю відбувався під контролем команди Шовковського та вже під кінець першого тайму півзахисник киян Андрій Буяльский подвоїв перевагу. У другому таймі гра повністю йшла за планом Динамо, але через прикру помилку голкіпера столичної команди гравець Вереса Владислав Шарай забив єдиний гол рівненців у матчі.

Відео голів:

Гол Шапаренка на 15-й хвилині

Гол Буяльского на 44-ій хвилині

Гол Владислава Шарая на 62-й хвилині

Наступний поєдинок Динамо зіграє у Лізі чемпіонів проти Рейнджерс у Глазго – 13 серпня, о 19:45 за київським часом. Рівненський Верес в третьому турі буде приймати вдома Кривбас, який поступився Вікторії Пльзень у першому матчі кваліфікації Ліги Європи.