Для Динамо це буде перший матч проти клубів з Кіпру. Хоча цей матч відбудеться не в Україні, і ні на Кіпрі. Через війну, гру доведеться зіграти у Польщі. Містом для базування Динамо обрало Краків, і гра відбудеться на стадіоні "Краковії" імені Юзефа Пілсудського.

До теми Динамо спробує помститись АЕКу, який вибив Дніпро-1 із Ліги Європи

В Динамо вирішили не вказувати, хто з гравців відправився до Польщі на цей матч. Точно відомо, що не зіграють травмовані Георгій Бущан, Денис Попов та Микола Шапаренко. Хоча головний тренер Динамо Мірча Лучску заявив, що травму в матчі проти Фенербахче отримав і Володимир Шепелєв. Хоча він після цього і вийшов на наступний матч проти Львова.

• Стартовий склад Динамо: Бойко, Кендзьора, Забарний, Сирота, Дубінчак, Сидорчук, Андрієвський, Буяльський, Циганков, Гармаш, Кабаєв.
  • Запасні: Ігнатенко, Вівчаренко, Бурда, Шепелєв, Перріс, Ванат, Яцик, Караваєв, Кравченко, Тимчик, Царенко, Бєсєдін

Попри скарги Луческу, Шепелєв таки опинився в запасі на гру. Цілком ймовірно, що він і справді отримав ушкодження і не готовий зіграти всі 90 хвилин. Але може вийти на заміну.

Щодо стартового складу, то варто відзначити, що нападника зіграє Гармаш. Йому не вперше виходити на цій позиції.

Варто відзначити, що цей матч Динамо зіграє в новій формі. В день матчу відбулася її презентація.

Онлайн-трансляція матчу Динамо – АЕК

1'. Команди розпочали матч. Футболісти кіпрського клубу розвели м'яч з центру поля.

2'. Фол проти Циганкова. Він прокинув м'яч повз суперника, але після цього від його рук впав на газон.

3'. Сидорчук вирішив завдати дальній удар. Але його заблокували. А після цього навіс від Кендзьори впевнено впіймав голкіпер.

6'. Небезпечний штрафний для АЕКа. Забарний завалив суперника.

8'. Гол. Динамо пропускає. Дюрчо ударом зі штрафного відкриває рахунок в цьому матчі. Він пробив над стінкою, і м'яч влетів у верхній кут воріт. Бойко у стрибку до м'яча не дотягнувся.

Відео голу у ворота Динамо

10'. Динамо з м'ячем було біля воріт суперника. Буяльський його виборов у штрафному. Сидорчук перевів на протилежний фланг на Дубінчака. Але можливості для удару не було. Тож все закінчилося без удару.

14'. Дюрчо мало не створив другий небезпечний момент біля воріт Динамо. Дубінчак лише в останню мить встиг його випередити та вибити м'яч на кутовий.

17'. Пожежа біля воріт Динамо. Прохід гравця АЕКа закінчився ударом з гострого кута – майже з лінії. Від Бойка м'яч з рикошетом від захисників Динамо відлетів до Трічковського, який пробивав в дотик. Але м'яч влучив в гравців київського клубу.

18'. Динамо заробило кутовий. Але хоч щось отримати з цього стандарту киянам не вдалося.

24'. Гармаш опинився на газоні. Проти нього сфолили.

28'. Динамо забило гол зусиллям Буяльського. Але арбітр скасував його після допомоги відеоарбітрів. Все через офсайд Дубінчака.

30'. Зупинка в грі. Олатунджі лежить на газоні.

Після того, як Динамо забило гол, Олатунджі встановив його в центр поля, щоб розвести. Але тоді ж арбітр скасував взяття воріт. Нападника АЕКа залишив м'яч. І Сидорчук вирішив відправити його туди, де і зафіксували офсайд. Але м'яч влучив у спину Олатунджі. І Форвард після цього впав на газон. Хоча сам удар не був сильний.

35'. Андрієвський отримав жовту картку. Сфолив проти Дюрчу. Після навісу зі стандарту по воротах Динамо був завданий удар. Але повз ворота.

38'. Динамо отримало право на кутовий. Після подачі на ближню штангу Олатунджі лише зачепив м'яч, але не вибив його. Той відлетів до Гармаша, який пробив в дотик. Але м'яч пролетів повз рамку воріт.

42'. Гарсія грубо зіграв проти Буяльського біля свого штрафного майданчика. Просто схопив за руку гравця, заваливши його на газон. І отримав за це жовту картку.

43'. Удар зі штрафного не вдався – м'яч влучив у стінку з гравців.

44'. Ще одне попередження для гравців АЕКа – цього разу жовту картку отримав Мамас.

44'. Перший удар в площину воріт від гравців Динамо – Сидорчук потужно пробив здалеку. М'яч летів у кут воріт, але голкіпер впіймав його.

45'. Арбітр додав дві хвилини до першого тайму.

45+2. Атака Динамо. Навіс на лівий фланг, де Дубінчак головою скидав на партнерів. Але туди, куди він скинув м'яч, нікого не було.

45+2. Кінець першого тайму.

46'. Починається другий тайм.

46'. Заміна в Динамо – замість Гармаша вийшов Бєсєдін.

47'. Циганков отримав пас у штрафному. І скидав м'яч на Буяльського. Але захисник його випередив.

48'. І знову Сидорчук пробиває. Але знову – заблоковано. Кутовий. Після подачі Сирота пробив головою, але повз рамку воріт.

52'. Атака АЕКа. М'яч після рикошету впіймав Бойко.

56'. Сирота наважився на дальній удар. М'яч опустився на сітку воріт вже за лінією поля.

58'. Пас на Бесєдіна у штрафний майданчик. Але зупинити його та обробити форвард не зумів.

60'. АЕК отримав право на кутовий. Бойко на виході зіграв після подачі. Але на цьому атака кіпрської команди не закінчилася. І знову Бойко врятував.

64'. Пере Понс вдарив ззаду по ногах Кендзьору. Отримав жовту картку. І небезпечний штрафний для Динамо.

66'. Подвійна заміна в АЕКа – Оєр та Густаво виходять замість Мамаса та Трічковскі.

​68'. Заміна в Динамо – Караваєв вийшов замість Кендзьори, а Шепелєв замінив Андрієвського.

69'. Буяльський робив закидання у штрафному майданчику вздовж лінії воріт. Але голкіпер у стрибку відбив м'яч.

72'. Олатунджі та Понс покинули поле. Замість них в складі АЕКа вийшли Рафа Лопес та Наум.

73'. Караваєв зробив простріл у штрафний. Але захисник випередив та вибив м'яч.

75'. Сидорчук отримав жовту картку. Зумів ногою дістатися до голови суперника у стрибку.

77'. Автор єдиного голу теж покинув поле – замість Дюрчо вийшов Енглезу.

78'. Ніяк гравці Динамо не можуть якісно пробити по воротах АЕКа.

82'. Одна з небагатьох атак гостей. Але удар повз ворота.

83'. До кінця основного часу залишилося сім хвилин. Ще буде компенсований час. Але воротар АЕКа Піріч вже почав "тягнути час". За що і отримав жовту картку.

83'. Ванат вийшов на поле у складі Динамо. Він замінив Кабаєва.

90'. Арбітр додав чотири хвилини.

90+4. Кінець матчу. Динамо програло 0:1.