Колишній голкіпер донецького Шахтаря Євген Гриценко взимку минулого року став гравцем таджицького Равшану. У рамках Кубка АФК його команда завітала до Туркменістану.

Читайте також Колишній голкіпер Шахтаря розповів, як виглядає "Донбас Арена" в окупації

Гриценко: За нами стежили 20 поліцейських

Перебування у цій країні Середньої Азії, де президентська влада передається у спадок, викликало чималий подив у Гриценка. Заборона темних машин та тотальне стеження за іноземцями – норма для Туркменістану.

"За законами Туркменістан – це така лайтова версія Північної Кореї. Багато дуже дивних законів. Наприклад, там у великих містах у тебе має бути тільки біла машина. Тобто, якщо якийсь турист, якимось чином отримує візу до Туркменістану і захоче приїхати у велике місто на чорній машині, то його просто не пустять. Скажуть авто залишити на об'їзній і далі підеш пішки. Це одна з таких забаганок президента країни, назвемо це так.

Одного разу з одноклубниками вирішили трохи прогулятися і за нами стежили десь 20 поліцейських. Коли ми повернулися назад до готелю, нас запитували де були, що бачили, чому без дозволу тощо. Я пояснив, що не знав про те, що мушу питати дозвіл у 28 років. Вони сказали, що потрібно брати дозвіл. Без "конвоїра" там не можна спокійно гуляти", – розповів Гриценко.

  • Щодо Євгена Гриценка, то минулий сезон виявився дуже вдалим для українського голкіпера. Вихованець "гірників" став найкращим іноземним гравцем чемпіонату Таджикистану, володарем Суперкубка, фіналістом Кубка та віцечемпіоном країни.
  • У Кубку АФК – другому за значимістю турнірі Азії, Гриценко зіграв 6 матчів, в яких пропустив 5 м'ячів.