Король легкого дивізіону Девін Хейні оцінив свого наступного суперника на боксерському рингу. На думку непереможеного американця, Ломаченко звичайний боксер, тому не потрібно його возвеличувати, як це зробив промоутер Боб Арум.

До теми Абсолютний чемпіон світу з боксу розповів, де відбудеться бій з Ломаченком

Ломаченко – не великий майстер

Я не слухаю всіх цих розмов про те, що він дрібний, що це не його вага. Це для Арума Ломаченко великий майстер. Але не для мене. Вважаю, що він – звичайна людина. Такий самий боєць, як і я. І я доведу, що він не великий майстер,
– заявив Хейні.

Хейні: Ортіс добре вивчив Ломаченка

Крім того, Хейні дав оцінку поєдинку Ломаченко – Отріс, на якому був присутнім. Боксер зауважив, що українець виглядав не найкращим чином через перерву у виступах.

"Він повернувся із зони бойових дій, і це багато що пояснює. Його виступ проти Ортіса був не найкращим, але він також бився з хлопцем, якого багато людей насправді не знали.

Але в той же час Ортіс дав чудовий бій. Я знаю, що вони багато разів спарингували. Так що, я думаю, він ніби знав, чого чекати. Він навіть виглядав так, ніби знає, що дасть Лома, і це було видно", - сказав Хейні.