У якій ситуації перебувають клуби в УПЛ

Прогноз на матч від Favbet

Букмекери віддають перемогу київському клубу. На звитягу Динамо стоїть коефіцієнт 1,64. А от на те, що звитягу несподівано вдасться вирвати команді Рябоконя – 5,30. Футболісти ще не готові на всі 100%, щоб демонструвати свою найкращу гру. Тому не виключено, що поєдинок завершиться нічиєю – 3,95.

Експерти не вірять, що гравцям обох команд вдасться відзначитись у зустрічі – 1,84. Ймовірно, Динамо святкуватиме мінімальну перемогу 0:1 – 6,50. Все-таки лідеру протистоятиме третій клуб УПЛ.

Якщо брати перемогу з таким же рахунком, але цього разу вже на користь Десни, то тут стоїть коефіцієнт 13,00.

Хто розмочить нулі на табло? На київське Динамо дають кращі коефіцієнти – 1,51. А от на те, що першими у зустрічі заб'ють футболісти з Чернігова – 2,99.

Хто зможе відзначитись голом у матчі? Лідеру бомбардирських перегон Віктору Циганкову віддають найкращі шанси – 1,85. Спеціалісти вважають, що Артем Бєсєдін, який у минулому турі оформив дубль, може продовжити свою гольову серію – 2,20.

Хто заб'є за господарів? Нападник Десни Філіп Будківський зможе засмутити голкіпера Динамо – 2,55. Також не слід списувати з авторів голів і Максима Дегтярьова – 3,20.