Для українця Дерев'янченка це буде третя можливість стати чемпіоном світу. Перші дві він не використав, поступившись Даніелю Джейкобсу за титул IBF та Геннадію Головкіну за титули IBF і IBO. Ці дві поразки стали єдиними у професійній кар'єрі українця. Тепер же на кону буде титул чемпіона світу за версією WBC.

До теми Чарло – Дерев'янченко: боксери зійшлися у першій дуелі поглядів – відео

Суперником українця буде американець Джермалл Чарло. Саме він володіє поясом WBC. Боксре провів 30 боїв, не зазнавши жодної поразки. 22 поєдинки закінчилися достроково.

Джермалл Чарло молодший за Сергія Дерев'янченка – 30 проти 34 років. Американець також вищий (183 проти 175 сантиметрів) і з більшим розмахом рук (187 проти 171 сантиметра). Антропометрична перевага дає йому більше шансів в бою з українцем. Хоча Дерев'янченко володіє потужним ударом, а бій проти Головкіна показав, то він здатен на рівних конкурувати з топовими боксерами.

Та все ж букмекери вважають, що в Чарло більше шансів зберегти чемпіонський пояс. У Marathon bet коефіцієнт на перемогу американця – 1,53. На те, що Дерев'янченко здобуде перемогу – 2,47. Нічия ж в цьому бою теж ймовірна – коефіцієнт 20,0 на такий підсумок.

Сході коефіцієнти дає і Parimatch. В них шанс українця перемогти оцінений у 2,45. Перемога Чарло – 1,52.

Однак бій може закінчитися і швидше, аніж після 12 раунду. На те, що Дерев'янченко здобуде достроково перемогу, коефіцієнт 6,50. Що таке зробить Чарло – 5,50. Найкращі шанси на дострокову перемогу в Дерев'янченка у 7 – 9 раундах: коефіцієнт 15,0 на те, що українець переможе тоді. На те, що це станеться у 1 – 3 раундах – 29,0.