Як Депай обіграв українців

Заради справедливості слід сказати, що наші футболісти могли пропустити гол уже на стартових хвилинах. Атака Нідерландів розпочалася з невдалого пасу Олександра Зінченка на Сергія Сидорчука.

До слова Команда добре себе проявила, – Шевченко знайшов позитив у поразці України на Євро-2020

М'яч опинився у нестримного Мемфіса Депая, перехід якого з французького Ліона у каталонську Барселону – питання часу.

Сидорчук кинувся навздогін Депаю, але серйозно програв нідерландцю у швидкості. Депай опинився в оточенні трьох футболістів нашої команди, але це його не зупинило.

Мемфіс прокинув поміж ніг Іллі Забарному та продовжив рух у напрямку воріт. Після цього Депай завдав удар низом, але на заваді голу став інший герой поєдинку – Георгій Бущан. Наш воротар здійснив чудовий сейв!

Момент Депая відзначили в УЄФА, назвавши його skill of the day.

Депай не залишив без уваги допис УЄФА та прокоментував його.

• Поєдинок Нідерланди – Україна завершився перемогою господарів стадіону в Амстердамі (3:2).
  • Після перерви наша команда пропустила два м'ячі, але зуміла здійснити камбек завдяки голам Ярмоленка та Яремчука.
  • Наприкінці матчу Нідерланди дотиснули нашу команду та здобули перемогу.