Однак довго без роботи Олександр Васильович не пробув. 12 січня з'явилась інформація про звільнення наставника, а вже 14 січня Петраков став головним тренером збірної Вірменії.

Цікаво прочитати "Має бути вірменин": російський тренер розкритикував призначення Петракова у збірній Вірменії

Попов: Залишилися приємні спогади

Футболісти збірної України взялись коментувати відхід тренера, серед яких своє слово сказав захисник Динамо Денис Попов. Оборонець киян коротко прокоментував звільнення Петракова, заявивши, що залишився у хороших стосунках з вже колишнім наставником "синьо-жовтих".

Як відреагував на відхід Петракова? Та ніяк не відреагував. Ви знаєте, як швидко все змінюється. Одні йдуть, інші приходять. У мене з Васильовичем нормальні стосунки, залишилися приємні спогади,
– сказав захисник Динамо.

Нагадаємо, що із серпня 2021 року Петраков виконував обов'язки головного тренера збірної України. Після чого у листопаді того ж року УАФ зняла з наставника приставку "в.о." та призначила головним керманичем "синьо-жовтих".

ЗМІ найактивніше сватають на місток української збірної Сергія Реброва, який наразі очолює Аль-Айн.

Поява Петракова у збірній Вірменії сподобалась далеко не усім. Російський тренер Олександр Григорян, який одразу пригадав своє вірменське коріння, розкритикував призначення українця.