ДеМакрус Казінс не дограв матч проти Лос-Анджелес Лейкерс 10 січня. У другій чверті він грубо зіграв проти ЛеБрона Джеймса, який проривався до кільця. Намагаючись вибити м'яч, центровий Х'юстона завдав удару по обличчю суперника. після цього Джеймс впав на паркет.

Оце так Баскетболіст Каррі дізнався про COVID-19 під час матчу: Філадельфія може піти на карантин

Зважаючи, що ще у першій чверті Казінс отримав технічний фол за сутичку з Маркіффом Моррісом, гравець був вилучений.

Це вже друге вилучення для Казінса в 2021 році. У грі проти Даллас Маверікс він зіграв лише три хвилини. За цей час він отримав два технічні фоли. Перший за сутичку із суперником, а другий – за суперечку з арбітром.

Додамо, що в обох матчах, коли Казінс отримував вилучення, Х'юстон Рокест програвали – 100:113 проти Далласа та 102:120 проти Лейкерс. При цьому що це були домашні матчі для Рокетс.