Врятував команду Фонсеки від поразки

Після впевненої домашньої перемоги над Осером 4:1, Лілль поїхав у гості до Нанта. Цього разу команді Пауло Фонсеки, який добре відомий за роботою у Шахтарі, не було так легко, пише 24 канал.

Дивіться також Футболістка Коста-Рики забила божевільний гол прямим ударом зі штрафного на ЧС: яскраве відео

У середині першого тайму рахунок у матчі став 1:0 на користь господарів. Нулі на табло на 28-й хвилині розмочив Мозес Сімон. Перша частина зустрічі закінчилась із мінімальною перевагою у рахунку Нанта, яка трималась до 76-ї хвилини поєдинку.

Далі за справу взявся колишній захисник Шахтаря Ісмаїлі, який з'явився на футбольному полі по перерві. Для бразильця цей матч став дебютним та одразу результативним. Лівий оборонець двічі обігрався у стіночку з партнерами по команді, обробив передачу та другим дотиком із лівої пробив у повз голкіпера Нанта.

Ісмаїлі відзначився голом вже у першому для себе матчі за Лілль.

Відео голу Ісмаїлі

Гол Ісмаїлі врятував Лілль від виїзної поразки. У підсумку – мирова 1:1.

• Підопічні Фонсеки після двох турів із 4 очками наразі лідирують у Лізі 1. Але ще далеко не усі матчі другого туру були зіграні.
  • Нант із 2 пунктами у середині таблиці – 9-те місце, але це лише старт чемпіонату.