Неймовірний штрафний

На 19-й хвилині футболістки Коста-Рики несподівано розмочили нулі на табло. Господарки заробили право на штрафний, який став результативним. Навіть далека відстань не злякала Александру Пінелль.

Дивіться також "Український Кріштіану у рукавицях": голкіпер Кривбаса похизувався розкішними голами – відео

19-річна гравчиня прямим ударом зі штрафного вразила ворота Австралії. Голкіперка не змогла дотягнутись до м'яча, який за красивою траєкторією залетів під поперечину воріт гостей.

Відео голу Коста-Рики

Шкода, що навіть такий шедевр не врятував костариканок від поразки. Ще до перерви австрійки не лише зрівняли рахунок у матчі, а й вийшли уперед – 1:2. Голи забивали Хантер та Генрі.

Після відпочинку ще один м'яч влетів у ворота Коста-Рики завдяки точному удару Фентон.

У підсумку – 1:3, поразка Коста-Рики. Але її єдиний гол у поєдинку заслуговує лише на оплески.

• Австралія після перемоги очолила групу А. Це єдина жіноча збірна у цій групі, яка стартувала з перемоги. Бразилія та Іспанія розписали нульову мирову, тому йдуть на другому та третьому місцях відповідно.
  • На дні з бубликом в активі розташувалась Коста-Рика.