Через два роки пройде новий чемпіонат Європи з футболу. Його прийме Німеччина, яка також була однією із господарок минулого Євро.

До теми Україна спільно з Іспанією та Португалією подали заявку на проведення ЧС-2030

Також наступного року УЄФА визначить країни, які проведуть наступні континентальні першості. Кандидатами на обидва змагання стала Туреччина, яка подала дві заявки.

Разом з ними на Євро-2028 претендує спільна заявка британських країн – Англії, Шотландії, Уельсу, Північної Ірландії та Ірландії. Саме ці асоціації є претендентами на перемогу у тендері.

Що стосується Євро-2032, то тут конкуренцію Туреччині складе Італія. Ця країна вже приймала чемпіонати Європи тричі – у 1968 та 1980 роках самостійно та у 2021 році – серед ще 11-ти країн-господарів.

Читайте також Буде складно: збірна України отримала топових суперників у відборі на Євро-2024

Невдалі спроби Туреччини

Відзначимо, що Туреччину можна назвати головною невдахою тендерів на Євро. Країна подавала заявку на кожен континентальний турнір з 2008 року. Тоді турки йшли на тендер разом з греками, однак у підсумку право на проведення отримали Австрія та Швейцарія.

На Євро-2012. Туреччина вже йшла самостійно і тоді цю країну випередила заявка України та Польщі. У 2016 році турки всього в один голос поступились Франції.

На наступне Євро Туреччина подалась єдиною, але УЄФА вирішив провести його у 12-ти містах континенту на честь ювілею турніру. Ну і нарешті на Євро-2024 турки були єдиними конкурентами Німеччині і зрештою теж програли.