Даніїл Пивоваренко вперше викликаний до заявки збірної України з волейболу. Волейболіст ще й є наймолодшим учасником у цьому розширеному списку. Однак його особа є доволі скандальною.

Цікаво дізнатись Відмовлялись знімати: IJF відреагувала на глядачів із георгіївськими стрічками на ЧС з дзюдо

Зароблять криваві гроші

З 2021-го року 19-річний український волейболіст виступав за молодіжну команду новосибірського Локомотива. Пивоваренко виступав у ворожій Росії навіть тоді, коли ця країна почала повномасштабне вторгнення в його рідну Україну.

Відзначимо, що у березні 2022-го Локомотив здобув "бронзу" Молодіжної ліги Росії, а український волейболіст був присутній на церемонії нагородження російського клубу.

Також Даніїл поза волейболом не приховував свого задоволення від життя у країні-окупанта. У березні 2022 року Пивоваренко викладав у своєму інстаграмі світлини з відпочинку "на болотах", поки над головами українські літали ворожі ракети, які продовжують це робити.

Після чого Даніїл перебрався в Іспанію, де останній сезон грав за команду Ріо Дуеро. Однак його російське минуле серйозно зіпсувало репутацію Пивоваренку.

Тепер українські уболівальники бачать прізвище Пивоваренка, який заробляв гроші на крові, у розширеному списку збірної на Золоту Євролігу. Якесь дике рішення від тренерського штабу нашої національної команди та Угіса Крастіньша.