Данія та Фінляндія між собою провели п'ять матчів. Перший з них був зіграний ще у 1986 році, а останній – у 2011 році. Данці перемогли чотири рази, ще одного разу команди зіграли внічию. Та за цей час команди сильно змінилися.

До теми Воротар заб'є гол, а чемпіоном Євро-2020 стане нова збірна: неочікувані прогнози

Данія підходить явним фаворитом матчу. У 2021 році команда стартувала з трьох перемог у відборі на ЧС-2022, забивши 14 голів та не пропустивши жодного. Чотири голи було забито у ворота збірної Австрії на виїзді (це суперник України на Євро-2020). А під час підготовки до Євро-2020 команда зіграла внічию з Німеччиною та перемогла Боснію і Герцоговину.

Натомість Фінляндія у 2021 році ще не перемагала – дві нічиї у відборі на ЧС-2022 (у тому числі проти України в Києві). У товариських матчах фіни програли. У тому числі Естонії.

Перевагою Данії є й те, що цей матч вона проводитиме на домашньому стадіоні "Паркен" в Копенгагені.

  • Експерти з Favbet віддають 65% на те, що Данія вийде переможцем цього матчу. На данців можна зробити ставку з коефіцієнтом 1,46.
  • Перемога Фінляндії отримала лише 12%. Для тих, хто вирішить зробити на фінів ставку, коефіцієнт у випадку перемоги становитиме 9.
  • Ще 23% – на нічию у цьому матчі (коефіцієнт 4,35).
  • Попри те, що данці чимало забили в попередніх матчах, експерти на надто вірять у те, що і в цьому матчі буде голепад. ТБ 2,5 – аж 2,31.