Ярослав Ракіцький та Данило Сікан потрапили до збірних другого туру Ліги чемпіонів. Та от одноклубники опинились в різних командах.

Варте уваги Невідкладна справа: гравець Барселони зник в туалеті під час матчу ЛЧ, команда грала в меншості

Гідна гра – гідний результат

Обидва українці прекрасно зіграли у матчі проти Антверпена, організувавши голи, котрі й переросли й нереальний камбек (2:3). І Ракіцький, і Сікан потрапили до збірних другого туру Ліги чемпіонів, проте захисник та нападник все ж не формують єдину одинадцятку. Діло в тому, що Ярослава та Данила до своєї команди найкращих включили різні видання.

Статистичний портал SofaScore свою версію найкращих за підсумками ігрового тижня, куди й потрапив Сікан. Форвард відзначився двома голами у поєдинку з бельгійцями, а також став гравцем матчу, тому Данило без сумнівів мав бути достойно оцінений. Більше того, форвард отримав другий найвищий бал серед топової одинадцятки (8,8), поступившись лише Джуду Беллінгему (9,1).

Збірна

Збірна туру в ЛЧ / SofaScore

Інше видання WhoScored вирішило розбавити українців в топі, тому включило до свого складу ще одного автора забитого м'яча у грі з Антверпеном. Варто відзначити, що Ракіцький також став найстаршим представником України, котрий відзначався у Лізі чемпіонів, випередивши самого Андрія Шевченка. В честь такого досягнення Ярослав опинився у маститий одинадцятці з посереднім, але достойним балом (8,1).

Збірна

Збірна туру в ЛЧ / WhoScored

Нагадаємо, після двох зіграних турів групу Н очолює Барселона, яка перемогла у двох стартових зустрічах (6 балів). Другу і третю сходинки ділять Порту та Шахтар – по 3 очки ("гірники" програли саме "драконам" з рахунком 1:3). Останнє місце посідає Антверпен, який не здобув ще жодного залікового пункту. Наступні два матчі українців у ЛЧ відбудуться саме проти Барселони.