Україну у жіночому спринті представляли Христина Дмитренко, Юлія Джима, Анастасія Меркушина та Ірина Петренко. Дебютантка чемпіонату світу-2024 у складі синьо-жовтої команди Дмитренко стала найкращою серед наших дівчат, повідомляє 24 Канал.

Оце так Забракло одного влучного пострілу: українець зупинився за крок від медалі чемпіонату Європи

Несподіваний результат від дебютантки

Христина на відмінно спрацювала на двох вогневих рубежах та фінішувала 12-ю. Чудовий результат від 24-річної біатлоністки.

Інші три українки потрапили у ТОП-30. Петренко, яка теж вибила 10 із 10 на стрільбі, заїхала на 19-ту позицію. Чотирма секундами Ірині поступилась Юлія Джима, яка на другому вогневому рубежі схибила одного разу.

Меркушина стала найгіршою серед українських біатлоністок, але також продемонструвала непоганий виступ – 29-та сходинка із одним промахом.

Весь п'єдестал зайняли біатлоністки із Франції. Чемпіонкою світу у Нове-Мєсто в спринті стала Жюлья Сімон. Лише 5 секунд не вистачило Жустін Бреза-Буше, аби випередити свою землячку та подругу по збірній. Хоча Жустін на відміну від Жюльї мала у своєму активі один промах.

Трійку призерок у Чехії замкнула Лу Жанмонно, у якої теж одна хиба.

Ще одна француженка Софі Шово зупинилась у 4-х секундах від медалей Мундіалю.