Український біатлоніст Віталій Мандзин зупинився за крок від медалі юніорського чемпіонату Європи, що проходить у польському Якушице. В індивідуальній гонці 20-річний спортсмен настріляв дві штрафні хвилини та фінішував із четвертим результатом.

Мандзин посів 4 місце на чемпіонаті Європи

До бронзової нагороди Мандзину не вистачило лише 6,4 секунди, переможцеві ж він програв 26,4 секунди. Таким чином, якби не промах на останній стрільбі, Віталій став би чемпіоном Європи у віковій категорії U-21.

Степан Кінаш та Сергій Супрун не закрили відповідно одну та дві мішені й посіли 20 та 21 місця. Решта українців не потрапили навіть до топ-50.

Чемпіоном Європи серед юніорів став біатлоніст із Монголії Енкхсайкхан Енкхбат. Це перший в історії цієї країни переможець офіційної міжнародної біатлонної гонки.