Про підписання угоди із Себастьяном Феттелем повідомляється на офіційному сайті команди Racing Point. З наступного сезону вона буде називатися Aston Martin.

Варте уваги: Син Шумахера дебютує у Формулі-1 вже на гран-прі Тоскани

Підписання угоди з Феттелем в команді називають початком нової ери. Однак на скільки розрахована угода з пілотом – не повідомляється.

"Я вирішив прийняти новий виклик з легендарною автомобільною компанією. Я вражений результатами, яких команда добилася в цьому році, і вірю в її майбутнє. Всі ми вражені енергією і відданістю спорту Лоуренса Стролла, я вірю, що разом ми зможемо багато чого досягти. Я як і раніше люблю Формулу 1, боротьба в групі лідерів – єдине, що мене мотивує. Захищати кольори Aston Martin - це справжній привілей", – заявив Феттель після підписання угоди.

В Aston Martin Феттель буде виступати разом з Ленсом Строллом. Натомість команду покине Серхіо Перес. Про це теж офіційно повідомили в Racing Point. Хоча мексиканський пілот лише минулого року підписав контракт на три роки. І поки не знає, де буде виступати в 2021 році.

  • Відзначимо, що в цьому сезоні Феттель виступає вкрай невдало, як і вся команда Ferrari. Німецький пілот набрав лише 16 очок. Для прикладу, в активі Переса 34 набрані бали.
  • Феттель двічі не зумів закінчити перегони (гран-прі Штирії та Італії), ще двічі опинявся за межами очкової зони.
  • Натомість Перес провів на дві гонки менше в цьому сезоні – він пропустив британський етап через виявлений в нього коронавірус. Перес кожен раз зумів фінішувати в заліковій зоні. Найвище місце – п'яте на гран-прі Іспанії.