Чорноморець – Ворскла 0:1

Гол: Бацула, 90

Команди з різним настроєм підходили до звітного поєдинку. "Моряки" у попередньому турі мінімально поступилися Динамо (0:1), а "ворскляни" здобули вольову перемогу над Вересом (2:1), пише 24 Канал.

До теми Дубль Кевіна та голи Траоре: Шахтар здобув вольову перемогу над Колосом – відео

Оригінальний гол Бацули приніс перемогу Ворсклі

Гості дуже агресивно розпочали поєдинок. Вже на 4-й хвилині форвард Ворскли Степанюк змусив Варакуту продемонструвати свою майстерність. Небезпечно діяв на фланзі новобранець полтавської команди Мякушко. В одеситів запам'ятався удар Авагімяна, але м'яч після його удару пройшов повз ворота.

У другому таймі малюнок гри не змінився. Команда Долганського контролювала хід поєдинку та частіше загрожувала воротам суперника.

Обрана тактика принесла результат на останній хвилині основного часу. Після розіграшу кутового м'яч опинився у Бацули, який закинув його за комірець Варакуті.

Цей гол приніс другу поспіль перемогу Ворсклі. Чорноморець у весняній частині чемпіонату ще не перемагав.

• Після звітного матчу турнірне положення Ворскли не змінилося. Команда Долганського займає сьому сходинку з 29 балами в активі.
  • Чорноморець опустився на 10-те місце. "Моряки" мають в активі 23 пункти у 19 матчах.