Для 36-річного Рафи Надаля новий 2023 рік розпочався не найкращим чином. Іспанець на ранній стадії вилетів у трьох сетах від американця Маккензі Мондональда.

Детальніше про гру Чинний чемпіон пакує валізи: Надаль сенсаційно вилетів вже в 1/32 фіналу Australian Open

Надаль: Збрешу, якщо скажу, що зараз морально не знищений

Надаль через проблеми зі здоров'ям не зміг продемонструвати свою гру та захистити звання чинного чемпіона світу-2022. Іспанський тенісист розповів про болі у стегні, яке не дало йому використати свої усі тенісні якості.

"Проблема у стегні. Воно непокоїло останні кілька днів, але не так, як сьогодні. Не хочу зараз про це говорити, бо не знаю, в чому там річ – у м'язі, у суглобі. В мене вже з ним були проблеми. У минулому мені доводилося лікувати його, але все було не так серйозно. Зараз маю відчуття, що я не можу рухатися", – сказав Рафаель.

Рафа зізнався, що роздумував про зняття з матчу. Думка про звання чинного чемпіона світу залишала його у грі.

Я думав про те, щоб знятися. Але в результаті вирішив спробувати грати далі, не поглиблюючи ситуації. При цьому я зовсім не міг бити бекхенд та бігати. Я чинний чемпіон, тож не хотів зніматися. Найкраще закінчити матч, привітати суперника. Зараз у мене важкий момент, але треба його прийняти та рухатися далі. На життя я скаржитися не можу. Хоча й збрешу, якщо скажу, що зараз морально не знищений,
– сказав Надаль.