25-річна тенісистка поплатилась за свої безглузді вчинки. Генеральний секретар Олімпійського комітету Латвії (ЛОК) Карліса Лейнієкса повідомила, що Єлєну Остапенко позбавили державного фінансування за підсумками засідання правління організації.

Читайте також Мій хлопець – українець, тому що українці – найкращі: Костюк заінтригувала новими стосунками

Буде знати, як грати з ворогами

Також таке покарання отримали двоє велосипедистів Том Скуїнас та Крістас Нейландат та ще двоє тенісисток – Даніела Вісмане і Дар'я Семеністая. Однак ім'я Остапенко є найгучнішим серед цієї когорти спортсменів.

Усі вони брали участь у комерційних змаганнях зі спортсменами країн-агресорів – Росії та Білорусі.

Цікаво, що Остапенко непогано так всілась на два крісла. Вона заробила гроші на змаганнях з "колегами по цеху" з Росії та Білорусі та виступає у парі з українською тенісисткою Людмилою Кіченок у турнірах парного розряду.

Саме ця українського-латвійська пара зіграє у парному розряді турніру Індіан-Веллс у США. У першому матчі Людмила Кіченок та Остапенко зустрінуться з іншим дуетом, де грає інша українка, Марти Костюк та Єлени Габріели Русе із Румунії. Початок матчу 10 березня. Орієнтовний час зустрічі о 21:00 за Києвом.

Що відомо про Єлєну Остапенко

  • Латвійська тенісистка, яка посідає 25-те місце у світовому рейтингу WTA.
  • У 2023 році заробила понад 500 тисяч доларів призових, але не завоювала жодного трофея. Оформила 9 перемог при 6 поразках.
  • Загалом за кар'єру Остапенко підійняла над своєю головою 5 титулів та заробила понад 12 мільйонів доларів призових.