Спершу ж розпочали фанати Вулверхемптона. Вболівальники "вовків" співали образливі пісні в адресу лондонського клубу – "Челсі йо**** лайно", пише 24 Канал.

Дивіться також Заливає горе у компанії: зірка Челсі пішов у нічний клуб після ганебної поразки в АПЛ – відео

Фани Челсі розізлилися на рідну команду

Згодом вирішили приєднатися і фани Челсі. Цю ж пісню заспівали й вболівальники Челсі, яких обурила невдала гра команди – "Ми йо**** лайно". Цей момент потрапив у відеотрансляцію гри.

Як фанати Челсі скандували образливі вигуки на адресу своєї команди: дивіться відео

Як пройшов матч

• 4 лютого відбулися три матчі 23-го туру АПЛ.
  • Челсі на своєму полі поступився Вулверхемптону з рахунком 2:4. Український вінгер лондонців Михайло Мудрик розпочав поєдинок на лаві запасних та вийшов на поле на 72-й хвилині замість Рахіма Стерлінга.
  • На 86-й хвилині українець віддав асист з кутового на Тіаго Сілву. Для Мудрика це шоста гольова дія в поточному сезоні: 4 голи та 2 асисти.