Українка знову стала однією з перших

Дві арбітрині доєдналися до переліку. Серед них українка Катерина Монзуль та француженка Стефані Фраппар.

Варте уваги Збірна України дізналася суперників у Лізі націй-2022/2023

Представниця Франції опинилася в першій категорії УЄФА, що є другою за престижністю після елітної, а Монзуль – до другої.

До елітної категорії не вдалося потрапити жодному з українських рефері. Проте у першій є двоє: Євген Арановський та Сергій Бойко. На рівні з Монзуль до другої категорії входять українці Микола Балакін, Олексій Деревінський, Віктор Копієвський, Віталій Романов та Денис Шурман.

У жіночому списку Фраппар та Монзуль належать до елітної категорії суддів. Обидві арбітрині визнавалися найкращими серед жінок за версією IFFHS. Українка – у 2015 році, а француженка – останні три роки поспіль.

Для арбітринь ця поява у чоловічому списку суддів означає, що з наступного року вони зможуть регулярно обслуговувати чоловічі матчі під егідою УЄФА.

Кар'єра Монзуль

  • Катерина регулярно працює на матчах УПЛ. Вона є однією з провідних суддів України.
  • Українка дебютувала у чоловічих матчах міжнародного рівня у 2020-му, під час гри Ліги націй між Сан-Марино та Гібралтаром у листопаді 2020 року.
  • Монзуль та Фраппар у 2021-му стали першими жінками-арбітринями, які обслуговували матчі відбору на чоловічий чемпіонат світу.