У рамках 34 туру чемпіонату Греції АЕК українця Чигринського на виїзді зіграв з "Панатінаікосом", пише 24 канал.

Лідер клубу

Чигринський розпочав матч зі стартових хвилин. Український захисник відкрив рахунок вже на восьмій хвилині. Цей гол став третім у сезоні для українця.

Незабаром за вісім хвилин рівновагу відновив Дімітріос Курбеліс.

Наприкінці першого тайму гостям все-таки вдалось закінчити першу 45-хвилинку лідером на табло, команду вивів вперед Нелсон Олівейра.

Здавалось, що матч закінчиться із таким рахунком, але Верде думав інакше. У компенсований час другого тайму він вдало реалізував пенальті – 1:3.

Ця перемога АЕКа стала четвертою поспіль у чемпіонаті Греції.

АЕК, набравши 68 очок, посідає друге місце в турнірній таблиці чемпіонату Греції. "Панатінаїкос" (52) та розташовується на 4 місці. Лідирує "Олімпіакос" із 86 пунктами.

Огляд матчу Панатінаїкос – АЕК

• У 2016 році підписав дворічний контракт із грецьким "АЕКом" із можливістю продовження на один сезон. Дебютував за нову команду у липня у поєдинку третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи проти французького "Сент-Етьєна" і допоміг втримати нічию 0:0.
  • У березні цього ж року продовжив контракт з АЕКом до літа 2020 року з можливістю пролонгації ще на один рік. Чигринський допоміг команді здобути перший за 24 роки – титул чемпіона Греції.