У МОК незадоволені роботою IBA

У мережі вже навіть запустили кампанію зі збереження боксу на Олімпіадах. Флешмоб отримав назву #KeepBoxingOlympic.

До речі Росіянина Кремльова знову обрали президентом Міжнародної асоціації боксу: у МОК виникли сумніви

У ЗМІ повідомляють, що Міжнародний олімпійський комітет (МОК) вирішив прийняти це рішення через залежність Міжнародної боксерської асоціації (IBA) від російської енергетичної компанії "газпром".

Також МОК не влаштовує повільні реформи Федерації.

"Згідно з інформацією, яку ми вчора отримали у звіті, BA поки що не має нових джерел доходу. Продовжується залежність від російської компанії "газпром".

Ситуація лише посилилася, погіршившись тим фактом, що ряд банківських рахунків (які використовує IBA) підпадають під санкції в поточних умовах", – цитують спортивного директора МОК Кіта Макконнелла.

Також у МОК запевнили, що вони продовжують спостерігати за процесом реформування IBA.

Нагадаємо, що квітні МОК затвердив програму кваліфікації на Ігри-2024, розроблену IBA, але в червні знову відсторонив Федерацію від проведення кваліфікації на Олімпіаду.

Що не так з IBA

  • Річ у тім, що IBA очолює росіянин Умар Кремльов, до цього він був головою федерації боксу росії. У травні цього року він опублікував у своєму інстаграмі сторіс, де на задньому плані видно карту рф. До території країни Кремльов додав і АР Крим – окуповану територію України з 2014 року.
  • Також IBA не відсторонила російських боксерів від міжнародної арени.
  • Кремльова переобрали на пост президента Міжнародної Федерації боксу за процедурою акламації, без голосування
  • 25 вересня в Єревані пройде позачерговий конгрес IBA, на якому відбудуться повторні вибори президента Федерації за участю нинішнього глави Умара Кремльова та Бориса ван дер Ферста.