У фінському місті Еспоо підійшов до завершення чемпіонат Європи U23 з легкої атлетики. Серед учасників була і збірна України, яка поїхала на змагання у складі 41 спортсмена, пише 24 канал.

До теми Особистий рекорд: Михайло Кохан захистив звання чемпіона Європи U23 з метання молота

За підсумком змагання "синьо-жовті" здобули чотири медалі протягом одного дня. Михайло Кохан здобув золото у метанні молота, а Артур Фельфнер став переможцем у метанні спису.

Також двом спортсменам підкорилось срібло. Роман Петрук та Олег Дорощук показали ідентичні результати у стрибках в висоту, що дозволило обом виграти срібло.

Ці чотири нагороди дозволили Україні опинитись у топ-десятці підсумкового медального заліку. Переможцем стала збірна Великої Британії, яка виграла сім золотих медалей.