27 січня у межах чемпіонату Європи з біатлону, що проходить у словацькому Брезно-Осрблі, відбувся жіночий персьют. Україна була представлена в гонці сімома спортсменками.

Анастасія Меркушина закрила всі 20 мішеней

Найкращою у складі збірної України стала Анастасія Меркушина, яка закрила всі 20 мішеней та фінішувала сьомою. Ірина Петренко єдине коло штрафу заробила на останньому вогневому рубежі та завершила гонку 12-ю.

Решта українок фінішували за межами топ-20. Причому Христина Дмитренко, яка напередодні здобула бронзову медаль у спринті, з трьотьої стартової позиції "відкотилася" аж на 35-ту підсумкову.

Чемпіонкою Європи стала норвежка Марен Кіркейде. Срібну медаль завоювала ще одна представниця Норвегії Емілі-Аахейм Калькенберґ, а бронзову нагороду до Франції повезе Ошеан Мішлон.