27 січня у межах чемпіонату Європи з біатлону, що проходить у словацькому Брезно-Осрблі, відбулася чоловіча гонка переслідування. Україна була представлена в персьюті чотирма спортсменами.

Дмитро Підручний провів вдалий персьют

Найкращим у складі збірної України став Дмитро Підручний, який з двома промахами після старту з 20-ї позиції фінішував сьомим. Решта "синьо-жовтих" показали результати за межами топ-25.

Антон Дудченко пробіг три кола штрафу та показав 26-й результат, а Тарас Лесюк зробив аж 7 неточних пострілів та завершив гонку 39-м. Артемові Тищенку не підкорилися шість мішеней – 43 місце.

Ще два українці Віталій Мандзин та Артем Прима не стартували в гонці. Швидше за все, тренерський штаб вирішив їх поберегти на змішані естафети.

Виграв гонку норвежець Ісак Фрей. Також на п'єдестал пошани забігли представник Молдови Дмитро Шамаєв та Антонен Ґіґонна із Франції.