У восьмий змагальний день ЧС з параатлетики збірна України виборола одразу чотири медалі. Наші спортсмени тричі ставли переможцями, а в одній із дисциплін здобули ще й подвійний подіум пише 24 Канал.

З шостого місця перестрибнули одразу в трійку

Медальну серію успішних виступів України на турнірі продовжили Ігор Цвєтов, Іван Тєтюхін, Зоя Овсій та Микола Жабняк. Перші двоє стали найкращими на 100-метрівці, до того ж для Цвєтова – ця перемога стала вже другою на турнірі.

Дивіться відео переможного забігу українців

Найкращою в метанні клабу серед жінок стала Зоя Овсій, яка показала результат 23.98 метри та також здобула другу для себе нагороду цьогорічного чемпіонату світу. Третє ж "золото" змагального дня приніс Україні Микола Жабняк. Він метнув диск на 53.97 метри та став недосяжним для конкурентів.

Медальний залік ЧС з параатлетики
Медальний залік ЧС з параатлетики перед фінальним днем змагань / скриншот із сайту змагань