У сьомий змагальний день ЧС з параатлетики збірна України виборола дві медалі. Головною героїнею дня стала Марія Помазан, пише 24 Канал.

Боротьба за топ-5 командного заліку триває

Серію успішних виступів України на турнірі продовжили Марія Помазан та Владислав Загребельний. Дворазова паралімпійська чемпіонка зі штовхання ядра здобула "золото" з новим особистим рекордом сезону – 12.84 метри.

"Срібло" ж нашій збірній у стрибках у довжину приніс переможець Паралімпіади в Токіо Владислав Загребельний. Він також показав особистий рекорд сезону – 6.10 метри та поступився лише аргентинцю Браяну Ліонелю Імпелліццері.

Цей результат дозволив нашим спортсменам також вибороти дві путівки на Паралімпіаду-2024 в Парижі.