Данія – Швеція 4:3

Автором чергової сенсації стала збірна Данії, яка вперше за час виступів на ЧС обіграла титулованих шведів – 4:3. "Тре Крунур" всіма силами намагалися уникнути поразки, замінивши в кінці третього періоду воротаря на шостого польового гравця. Однак навіть перевести гру в овертайм так і не змогли.

До слова ЧС з хокею: Росія вирвала перемогу в Чехії, Німеччина закинула 9 шайб Італії

Героєм зустрічі став нападник Йокеріта Ніклас Єнсен, який записав на свій рахунок хет-трик.

Норвегія – Німеччина 1:5

Другу перемогу на старті здобули німці. Фіналісти останньої Олімпіади легко впоралися зі збірною Норвегії – 5:1.

Великобританія – Росія 1:7

Збірна Росії розгромила британців, наколотивши у ворота суперника 7 шайб. Хокеїсти Великої Британії змогли відповісти росіянам лише одним результативним кидком.

Фінляндія – США 2:1

Фінляндія відкрила турнір перемогою над США. Нулі розмочили фіни, але вже через менше, як 10 хвилин гості зрівняли рахунок. Фінські хокеїсти забили переможну шайбу у другому періоді. Звитягу приніс Робертсон.

Чехія – Швейцарія 2:5

Чехія зазнала другої поразки на турнірі, розгромно поступившись швейцарським хокеїстам.

Цей матч вийшов найбільш напруженим серед усіх поєдинків дня. Латвія після сенсаційної перемоги над Канадою провела складний поєдинок з Казахстаном. Основний час і овертайм завершилися внічию, а в серії булітів виграли казахстанці.