Росія – Чехія 4:3

Дивіться також Федерація хокею проти Української хокейної ліги: війна на знищення

Хокеїсти з РФ тричі виходили вперед, але кожен раз дозволяли супернику зрівняти рахунок. Причому на те, щоб закинути у відповідь, чехам потрібно було мінімум часу. Дивно й те, що одну з шайб росіяни забили, перебуваючи у меншості.

Перемогу команді Брагіна приніс нападник клубу НХЛ Коламбус Блю Джекетс Михайло Григоренко. Він вдало відкрився під передачу партнера під час зміни складу у суперників, вкотився в зону і завдав точного удару у верхній кут.

Переможна шайба росіян: дивіться відео

Німеччина – Італія 9:4

Італійці здивували багатьох, а можливо і самих себе, несподівано повівши в рахунку у першому періоді (2:1), проте німці ще до першої перерви вирівняли ситуацію, а в подальшому не дозволили засумніватися в своїй перевазі.