Джерело: IIHF

Чемпіонат світу, окрім Риги, мав прийняти Мінськ (Білорусь). Однак через політичну ситуацію в Білорусі IIHF вирішила не проводити там чемпіонат світу.

До теми У Білорусі забрали чемпіонат світу з хокею

Чемпіонат світу могли прийняти й інші міста, зокрема, Братислава (Словаччина). В IIHF заявили, що вирішили проводити чемпіонат світу тільки в Ризі через "епідеміологічні складнощі".

З огляду на невизначеність щодо обмежень на міжнародні переміщення, рада IIHF вирішила, що організація всього турніру в Ризі дозволить уникнути переїздів між країнами і стане найбільш безпечним і економічним способом проведення заходу,
– мовиться у повідомленні.

Де пройде ЧС-2021 та чи пустять глядачів

  • Основним стадіоном світової першості стане "Арена-Рига". Там зіграють команди групи B, а також пройдуть два чвертьфінали, півфінальний і медальний раунди.
  • Другим стадіоном стане Олімпійський спортивний центр, який буде переобладнаний в льодову ковзанку з місткістю до 6 тисяч людей. Там відбудуться матчі групи A і два чвертьфінали.
  • Якщо ситуація з COVID-19 у Латвії покращиться і вболівальникам буде дозволено повернутися на трибуни, IIHF разом з місцевим організаційним комітетом буде готова почати продаж квитків.
  • Чемпіонат світу з хокею у 2021 році має пройти з 21 травня до 6 червня