11 лютого жіночою гонкою переслідування продовжився чемпіонат світу з біатлону, що проходить у чеському Нове-Мєсто. Українським біатлоністкам не вдалося забігти до топ-25, пише 24 Канал.

Сімон не дає суперницям шансів на золоту нагороду

Найкращою у складі збірної України, як і в спринті, стала Христина Дмитренко. 24-річна спортсменка не закрила сумарно чотири мішені й фінішувала 26-ю.

Дещо гірше виступили Юлія Джима, Анастасія Меркушина та Ірина Петренко. Усі троє, як і Дмитренко, пробігли по чотири кола штрафу, однак на фініші вони показали результати за межами топ-30.

Золоту медаль у третій гонці поспіль виграла француженка Жюлья Сімон. Віце-чемпіонкою світу стала італійка Ліза Віттоцці, а бронзову нагороду здобула ще одна представниця Франції Жустін Бреза-Буше.