14 лютого індивідуальною гонкою продовжився чемпіонат світу з біатлону, що проходить у чеському Нове-Мєсто. Лише один український біатлоніст забіг до топ-30, пише 24 Канал.

Антон Дудченко показав 29-й результат

Найкращим у складі збірної України став Антон Дудченко. 27-річний спортсмен заробив дві хвилини штрафу на першому вогневому рубежі та фінішував із 29-м результатом.

Решта українців виступили значно гірше: Артем Прима, Тарас Лесюк та Денис Насико взагалі показали результати за межами топ-60.

Другу поспіль золоту медаль чемпіонату світу виграв норвежець Йоганнес-Тінґнес Бьо. Його старший брат Тар'єй Бьо став віцечемпіоном світу, а бронзову нагороду здобув німець Бенедікт Долль.