10 лютого чоловічою спринтерською гонкою продовжився чемпіонат світу з біатлону, що проходить у чеському Нове-Мєсто. Українським біатлоністам не вдалося забігти до двадцятки найкращих, пише 24 Канал.

Стурла Легрейд став чемпіоном світу в спринті

Найкращим у складі збірної України став Дмитро Підручний. Капітан команди не закрив одну мішень на стрільбі лежачи й показав 21-й підсумковий результат на фініші.

Також до гонки переслідування кваліфікувалися Антон Дудченко та Артем Прима: перший із чистою стрільбою посів 39 місце, а другий пісдя трьох кіл штрафу закрив топ-30.

Лише Тарас Лесюк через 67 місце не зможе взяти учась у персьюті. Єдиною особистою гонкою на чемпіонаті світу, яку він ще може пробігти, залишається індивідуальна гонка.

Увесь п'єдестал пошани опинився під норвежцями: Стурла Легрейд став чемпіоном світу, Йоганнес-Тінґнес Бьо здобув срібну медаль, а бронзова нагорода дісталася Ветле-С’ястаду Крістіансену.