11 лютого чоловічою гонкою переслідування продовжився чемпіонат світу з біатлону, що проходить у чеському Нове-Мєсто. Двоє українських біатлоністів забігли до топ-25, пише 24 Канал.

Дудченко закрив усі мішені

Найкращим у складі збірної України став Дмитро Підручний. Капітан "синьо-жовтих" зробив сумарно три промахи й фінішував 23-м.

Ще один українець Антон Дудченко став одним із небагатьох учасників гонки, кому вдалося закрити всі 20 мішеней на вогневих рубежах. Після старту з 39-ї позиції йому вдалося закрити топ-25.

Другу гонку поспіль всі медалі здобули норвезькі біатлоністи. Йоганнес-Тінґнес Бьо виграв золоту нагороду, Стурла Легрейд став віцечемпіоном світу в персьюті, а Ветле-С’ястад Крістіансен вдруге поспіль задовольнився "бронзою".