18 лютого в межах чемпіонату світу з біатлону, що проходив у чеському Нове-Мєсто, відбулася чоловіча гонка з масовим стартом. Усього в гонці взяли участь 30 найкращих біатлоністів світу, серед них двоє українців, пише 24 Канал.

Україна не здобула жодної медалі на чемпіонаті світу в Нове-Мєсто

Українці Антон Дудченко та Дмитро Підручний, які насилу кваліфікувалися до елітної дисциплині, не змогли забігти до топ-15. Дудченко з одним промахом фінішував 20-м, а Підручний схибив чотири рази й завершив гонку 27-м.

Золоту нагороду виграв норвежець Йоганнес Бьо. Віцечемпіоном світу став латвієць Андрейс Расторгуєвс, якому підкорилися усі 20 мішеней, а бронзову загороду з одним промахом здобув француз Кантен Фійон Має.

Зазнамимо, що для Йоганнеса Бьо це 20-та золота медаль чемпіонатів світу. Він наздогнав за кількістю перемог на чемпіонатах світу легендарного норвежця Уле Айнера Бьорндалена.